اوّل بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی مهناز افشار

اوّل: بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی مهناز افشار مادر بهنوش بختیاری بیوگرافی یکتا ناصر بازیگران معروف بهنوش بختیاری مهناز افشار بازیگران زن

گت بلاگز اخبار حوادث ترساندن قربانیان با چاقو ، دستگیری سارق زورگیر

به گزارش مهر، سرگرد ضرغام آذین رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک گفت: عوامل تجسس کلانتری در حین گشت زنی در خیابان دولت خیابان یخچال به یک دستگاه موتور سیکلت پلاک خدشه دار ت

دستگیری سارق زورگیر/ ترساندن قربانیان با چاقو

عبارات مهم : خیابان

رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک از دستگیری سارق زورگیر گوشی در پایتخت خبر داد.

به گزارش مهر، سرگرد ضرغام آذین رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک گفت: عوامل تجسس کلانتری در حین گشت زنی در خیابان دولت خیابان یخچال به یک دستگاه موتور سیکلت پلاک خدشه دار تیزرو با یک نفر راکب جوان مشکوک شدند که در حال پرسه زنی در اطراف شهروندان بودند.

وی گفت: بعد از متوقف نمودن از وی یک قبضه چاقو و چهار دستگاه گوشی گوشی که طور حرفه ای جاسازی کرده بود کشف کردند. با توجه به تناقض گویی در خصوص علت حضورش در محل دستگیری و کشف چاقو و گوشی به کلانتری دلالت شد.

ترساندن قربانیان با چاقو ، دستگیری سارق زورگیر

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک افزود: در بررسی گوشی های مکشوفه دو نفر از مالکین که جوان ۲۰ ساله بودند که با حضور در کلانتری با مشاهده متهم دستگیر شده است و گوشی موبایلشان اقدام به شناسایی وی کردند.

سرهنگ ضرغام گفت: این دو جوان در ادامه اظهار داشتند روز گذشته در خیابان اختیاریه در حال تردد بودند که متهم مذکور به همراه ۴ نفر ازهمدستانش با موتورسیکلت به وی نزدیک شدند و با ترساندن چاقو و ضرب و شتم اقدام به دزدی دستگاه گوشی گوشی تلفن همراه ساعت مچی و مبلغ ۲۵۰ هزار تومان وجه نقد کردند واز محل متواری شدند.

به گزارش مهر، سرگرد ضرغام آذین رییس کلانتری ۱۲۴ قلهک گفت: عوامل تجسس کلانتری در حین گشت زنی در خیابان دولت خیابان یخچال به یک دستگاه موتور سیکلت پلاک خدشه دار ت

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک ادامه داد: در ادامه متهم با مشاهده مستندات و شنیدن بیانات شاکیان به دزدی به عنف اموال ارزش با ترساندن و ضرب و شتم اعتراف نمود و اظهار داشت با همدستی ۳ نفر دیگر از همدستانش با موتور سیکلت در مناطق اوج شهر پرسه زنی دور نقاط خلوت با شناسایی شهروندان با ترساندن چاقو اقدام به زور گیری و دزدی اموالشان می کردند و در صورت مقاومت مالباختگان اقدام به ضرب و شتم آنها می کردند.

واژه های کلیدی: خیابان | دستگاه | دستگیری | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz