اوّل بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی مهناز افشار

اوّل: بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی مهناز افشار مادر بهنوش بختیاری بیوگرافی یکتا ناصر بازیگران معروف بهنوش بختیاری مهناز افشار بازیگران زن

گت بلاگز اخبار حوادث تشریح جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سرپرست دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده در پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشریح کرد.

تشریح جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران

تشریح جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده شده است در تهران

عبارات مهم : ایران

سرپرست دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده در پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشریح کرد.

محمد شهریاری در گفت وگو با ایسنا گفت: در روز 11 مردادماه امسال دو سر بریده که دچار سوختگی هم بودند در خیابان شیخ بهایی کشف شد. در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که سرهای پیدا شده است متعلق به آقا و خانمی است که آثار شلیک گلوله به سر هر 2 نفر آنها مشهود بود و قاتل یا قاتلین به منظور عدم شناسایی هویت این زن و مرد جوان اقدام به سوزاندن آنها کرده اند. برهمین اساس عنوان سریعا به پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران و دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام و بررسی ها شروع شد.

تشریح جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران

وی افزود: با تشکیل پرونده در دادسرای جنایی و همکاری پلیس آگاهی و با بررسی تصویرهای دوربین های مداربسته محدوده محل کشف سرهای بریده شده است موفق به شناسایی یک دستگاه ماشین شاسی بلند شدیم که ساعاتی قبل از کشف سرها در نزدیکی محل توقف داشته هست. همچنین در ادامه تحقیقات قسمت های دیگری از بقایای متعلق به جسد زنی پیدا شد که در بررسی های تکمیلی مشخص شد که اعضای بدن کشف شده است در سطل های زباله متعلق به بدن یکی از مقتولین پرونده است.

وی افزود: در تحقیقات به عمل آمده، پیرمرد 75 ساله ای شناسایی شد که بنا بر بیانات همسایگانش با همسر، پسر و عروسش زندگی می کرد ولی از چند روز پیش و به صورت ناگهانی پسر و عروسش به نام های احمد و الهه دیگر در محل زندگی ارزش مشاهده نشدند. لذا تحقیقات در خصوص علت غیبت احمد و الهه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

سرپرست دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده در پایتخت کشور عزیزمان ایران را تشریح کرد.

شهریاری یادآور شد: با توجه به شواهد بدست آمده در خصوص احتمال اطلاع این پیرمرد از جنایت و با هماهنگی بازپرس پرونده، کارآگاهان به محل سکونت این پیرمرد مراجعه کرده و در نخستین مرحله موفق به شناسایی یک دستگاه ماشین سواری شاسی بلند دقیقا مشابه ماشین شاسی بلند شناسایی شده است در تصویرهای دوربین های مداربسته محدوده کشف سرهای بریده شدند و با توجه به نیرومند شدن احتمالات در خصوص ارتکاب جنایت به وسیله ناپدری احمد، بازرسی از محل سکونت این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و با حضور تیم های تخصصی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل، آثار وقوع جنایت در محل کشف و پیرمرد (ناپدری احمد) به ناچار لب به اعتراف گشود و روز گذشته به قتل پسرخوانده (پسر باجناقش بود و او را به فرزندخواندگی قبول کرده بود) و عروسش اعتراف کرد.

شهریاری گفت: متهم(دارای 4 لیسانس است) در اعترافاتش اعلام کرده که از مدت ها قبل با احمد اختلاف داشتیم چون او معتاد شدید به شیشه و کراک شده است بود و تمام وسایل زندگی را می برد و می فروخت. ما فرزند دار نمی شدیم و احمد فرزند خواهر همسرم بود که ما از کودکی او را به منزل خود آورده و بزرگ کرده بودیم. از چند روز پیش از جنایت تنش و درگیری مابین ما زیاد شد به گونه ای که احمد حتی همسرم را کتک زد و به همین علت همسرم را در هشتم مرداد ماه به منزل خواهرش فرستادم و من با احمد و همسرش در منزل تنها شدیم. همان روز احمد دوباره شروع به فحاشی و شکستن در و ضربه به دیوار کرد و به داخل آشپزخانه رفت و می خواست به اتاق خودش برگردد که من در را باز کردم و سریع تیراندازی کردم؛ افتاد روی زمین و رفتم جلو و تیر دوم را به سرش زدم. زن احمد با شنیدن صدای تیراندازی آمده بود که ببیند چه شده است تا از لای در بیرون آمد با تیر به سینه اش زدم. هنگامی که رفتم داخل دیدم روی تخت افتاده که تیر دوم را به سرش زدم و کارش تمام شد. سپس با اره برقی که از قبل در منزل بود شروع کردم به تکه تکه کردن قسمت های بدن احمد و بعد از آن همسرش. از روز جنایت در منزل تنها هستم و عنوان را به هیچ کس نگفتم و از آن روز همسرم هنوز به منزل نیامده است.

وی افزود: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر 2 جنایت، قرار بازداشت موقت صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

تشریح جزییات اتفاق هولناک دو سر بریده شده است در پایتخت کشور عزیزمان ایران

شهریاری در آخر گفت: متهم از نظر معنوی و روانی در سلامت کامل است و سابقه مصرف روانگردان هم ندارد ولی با این حال ما از پزشکی قانونی خواستیم که وی را معاینه کند. وی انگیزه خود از تکه تکه کردن اجساد را جابه جایی راحتتر اجساد عنوان کرده و سرها را اتش زده تا هویت ارزش مشخص نشود.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz