اوّل بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی مهناز افشار

اوّل: بیوگرافی بهنوش بختیاری بیوگرافی مهناز افشار مادر بهنوش بختیاری بیوگرافی یکتا ناصر بازیگران معروف بهنوش بختیاری مهناز افشار بازیگران زن

گت بلاگز اخبار حوادث ترس از پدر پسر 13 ساله را کارتن خواب کرد

بنیامین نوجوان 13 ساله گنبدی دو سال است که بدلیل پرسشها خانوادگی و وحشت از پدرش کارتن خوابی می کند.

ترس از پدر پسر 13 ساله را کارتن خواب کرد

ترس از پدر پسر 13 ساله را کارتن خواب کرد

عبارات مهم : زندگی

بنیامین نوجوان 13 ساله گنبدی دو سال است که بدلیل پرسشها خانوادگی و وحشت از پدرش کارتن خوابی می کند.

به گزارش ایسنا ؛در گوشه از شهر گنبد نوجوانی 13 ساله زندگی می کند که شبها را در کنار یکی از میدان های مهم این شهر کارتن خوابی می کند.

ترس از پدر پسر 13 ساله را کارتن خواب کرد

بنیامین با وجود اینکه پدر و مادرش در کنار یکدیگر زندگی می کنند ولی مشکلاتی موجب شده است تا شبها را بیرون از منزل سپری کند.

خانواده بنیامین اوضاع مالی مناسبی داشتند و همه در کنار یکدیگر به خوبی زندگی می کردند. ولی کم کم اوضاع عوض کردن کرد و اعتیاد گریبان گیر این خانواده شد.دعواهای پدر و مادر بنیامین در منزل که بدلیل پرسشها اعتیادشان بود، باعث شد تا بنیامین دیگر طاقت تحمل این وضع را نداشته و منزل را ترک کند.

بنیامین نوجوان 13 ساله گنبدی دو سال است که بدلیل پرسشها خانوادگی و وحشت از پدرش کارتن خوابی می کند.

وی گفت: ما در منزل ای که از پدر شوهرم به ارث رسیده بود زندگی می کردیم. زندگی بسیار خوبی داشتیم حتی زمانی بود که چند خدمتکار در منزل ما کار می کردند ولی الان دو سال است که در این اوضاع هستیم و از عرش به فرش افتادیم.مادر بنیامین با اشاره به اعتیاد خودش، گفت: من الان املاکی را در سطح شهر دارم که می توانم آنها را بفروشم ولی با توجه به اینکه اعتیاد دارم و می دانم که اگر این زمین ها را بفروشم همه آنها را پای اعتیادم می گذارم به همین خاطر این اوضاع را تحمل می کنم تا زمانی که فرزندانم بزرگ شوند و بتوانند روی پای خودشان بایستند تا بعد از آن املاکم را در اختیار آنها قرار دهم.

وی اظهار کرد: من سه پسر و یک دختر دارم. بنیامین پسر بزرگم 13 سال دارد. بنیامین را تا کلاس سوم به مدرسه فرستادم ولی شرایط به گونه ای بود که دیگر نتوانستم او را به مدرسه بفرستم.با توجه به اینکه پیگیری های خبرنگار ما نشان می داد که پدر بنیامین نیز دچار اعتیاد هست، ولی مادر بنیامین بدون اشاره به این عنوان در خصوص اوضاع شوهرش، گفت: شوهرم مرد خیلی خوب و متینی است ولی در حال حاضر بدون کار است.

وی تصریح کرد: منزل ای که الان در اختیار داریم دارای آب و برق نیست به همین خاطر تنها شب ها جهت خواب به آنجا می رویم. تنها پسر بزرگم بنیامین است که به علت وحشت از پدرش شب ها به منزل نمی آید و کارتن خوابی می کند. من نیز بعضی از شبها جهت اینکه کسی مزاحم فرزندم نشود در کنار او کارتن خوابی می کنم.مادر بنیامین گفت: من در سال های اخیر مشکل های بسیاری کشیده ام و خودم را لعنت می کنم که آیا معتاد شدم و فرزند هایم به این روز افتاده اند.وی افزود: من به دنبال کمک گرفتن از بهزیستی بوده ام ولی همواره می ترسم که فرزند هایم را از من جدا کنند.

ترس از پدر پسر 13 ساله را کارتن خواب کرد

درست است که من یک معتاد هستم ولی یک مادرم. دوست ندارم فرزند هایم را به هیچ وجه از من جدا کنند.وی ادامه داد: خود فرزند ها هم به من می گویند که در خیابان با تو می مانیم ولی دوست نداریم از تو جدا شویم. حتی به شوهرم نیز می گویند که با من بدرفتاری نداشته باشد.مادر بنیامین تصریح کرد: من از این شرایط اصلا راضی نیستم. من غرورم را زیر پا می گذارم و از مردم پول می گیرم. هر روز با مردم مختلفی برخورد دارم. بعضی ها واکنش‌ها خوبی ندارند به همین خاطر است که مجبورم روی سر آنها داد بزنم تا جلوی آنها بایستم.

وی با تاکید بر اینکه من اصلا دوست ندارم این کار را ادامه دهم، گفت: از مردم و مسئولین می خواهم به من کمک کنند تا اعتیادم را ترک کنم. نیاز هم نیست که کمک های آنها مالی باشد.مادر بنیامین در آخر اظهار کرد: من روزی از اعتیاد متنفر بودم ولی نمی دانم چگونه گرفتارش شدم. من دوست دارم خدا، خدایی اش را کند و من هم عاجزانه بندگی اش را کنم. از اینکه از عاجزانه بندگی کردن خدا معذورم، احساس شرم می کنم.

بنیامین نوجوان 13 ساله گنبدی دو سال است که بدلیل پرسشها خانوادگی و وحشت از پدرش کارتن خوابی می کند.

در ادامه به سراغ بنیامین رفتیم. با وجود اینکه از صحبت کردن با خبرنگار ما می ترسید ولی به چند پرسش پاسخ داد. بنیامین در خصوص اوضاع درسی اش، گفت: من الان مدرسه نمی روم ولی دوست دارم که مدرسه بروم. من تا کلاس سوم درس خواندم و بعد مدرسه را رها کردم. فرزند های هم سن من الان در کلاس هفتم درس می خوانند.وی در خصوص علت کارتن خوابی هایش، اظهار کرد: شب هایی که پدرم با مادرم با یکدیگر دعوا می کند من هم با پدرم دعوا می کنم و بعد از آن از منزل بیرون می روم.بنیامین تصریح کرد: پدر من بی کار است و تنها مادرم کار می کند. من هم به او در کار و امرار معاش کمک می کنم.وی در پاسخ به این پرسش که آیا حاضری مدرسه بروی ولی در کنار مادرت نباشی، گفت: اگر قرار باشد که از مادرم جدا شوم حاضر نیستم مدرسه بروم و یا هیچ کار دیگری انجام دهم.

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | مدرسه | کارتن | اعتیاد | بنیامین | فرزندان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz